Przekonaj się jak w prosty sposób oczyścisz swój organizm.

Sprawdź menu

Detoks sokowy

Czym jest oczyszczanie?

Detoks sokowy to szybka kuracja, w czasie której pije się wyłącznie soki owocowo-warzywne – świeże, tłoczone na zimno, surowe, nieprzetworzone, bez nabiału, cukru, tłuszczu i glutenu. To odpoczynek, odnowa i kop witaminowy dla Twojego organizmu.

Co daje detoks sokowy?

Co robić przed, w trakcie i po detoksie?

Przygotowując się do oczyszczania organizmu, stopniowo eliminuj ze swojej diety mięso, nabiał, skrobię, kofeinę, cukier rafinowany i alkohol. Wtedy detoks będzie jeszcze bardziej efektywny. Jedz dużo warzyw, owoców, orzechów i ziaren. Postaraj się, by twoje posiłki były jak najmniej przetworzone.

Wystarczy zacząć wprowadzać te zmiany 2-3 dni przed planowaną kuracją sokami. Dzięki temu Twoje ciało nie dozna szoku spowodowanego nagłą i drastyczną zmianą diety.

Dzień detoksu zacznij od ciepłej wody z dodatkiem cytryny. Pij soki co dwie godziny lub kiedy poczujesz głód. Nie zapominaj o należytym nawadnianiu – oprócz soków, pij także dużo wody i ziołowych naparów. Po zakończonym detoksie staraj się jeść jak najwięcej zieleniny i owoców, a dzięki temu wzmocnisz oczyszczające działanie soków.

Oferta

W Sok Barze możesz zamówić zestaw detoksowych soków. W skład zestawu wchodzi 5 zdrowych i pysznych soków – na pierwsze i drugie śniadanie, obiad, podwieczorek oraz kolację.

Więcej informacji wkrótce.

keyboard_arrow_up